Vodní sporty na Kapverdách

Kapverdy mají ideální podmínky pro provozování vodních sportů. Pokud s nimi teprve začínáte, nebojte se jich vyzkoušet co nejvíce: nabízíme i hodinové úvodní lekce včetně zapůjčení všeho potřebného vybavení. Nikdy nevíte, co vás uchvátí.
 

Široká škála vodních sportů na Kapverdách

  • Windsurfing. Během hodinové lekce s instruktorem se naučíte základy a uvidíte, jestli to bude ten pravý sport pro vás. Pokud ano, po 6hodinovém kurzu budete schopni sami surfovat až do síly větru 2-3 bf.
  • Waveski / Kajak. Instruktorem vám bude sám olympijský reprezentant ve vodním slalomu Tomáš Kobes.
  • SUP / Paddleboard. Jak jste na tom s rovnováhou? Prověřte své schopnosti na vlnkách u pobřeží ostrova Sal.
  • Šnorchlování. Odvezeme vás na nejkrásnější šnorchlovací místa.
  • Harpunování. Domorodci začínali s naostřenými oštěpy. S námi si vyzkoušíte podmořský lov s moderním vybavením. Pokud vám už bylo 18, budeme se na vás těšit.

Ostrov Sal nabízí vhodné podmínky i pro potápění, surfing a kitesurfing. Máte-li dobrodružnější povahu, zprostředkujeme vám vypůjčení vybavení a místní instruktory (budeme však předpokládat, že se s nimi sami domluvíte anglicky).

Zapůjčíme vám všechno potřebné vybavení a poskytneme vám úvodní instruktáž (v případě zájmu i podrobnější kurz).

Pokud není řečeno jinak, jsou všechny aktivity vhodné pro kohokoli přibližně ve věku od 4 do 60 let – záleží spíše na kondici a na tom, jak moc si věříte. Předpokládáme, že umíte plavat (ale záchrannou vestu samozřejmě dostanete v každém případě).

Rezervujte si naši kapacitu včas: kontaktujte nás. Rádi vám také pomůžeme naplánovat celou dovolenou od letenek po program.

Poznámka na závěr: většinu těchto vodních aktivit pokrývá běžné cestovní pojištění. Pro jistotu si ale před cestou pečlivě prostudujte podmínky a výluky z pojištění, zejména pokud si chcete vyzkoušet harpunování. Všechny aktivit podstupujete na vlastní riziko.


 Australia WINDSURING
KS Waveski
snorkelingcv
startpageSUP-AirSups

Napište nám!


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.